FirmalarGenel

Naturpy Glutensiz Ürünler Doğal Ürünler

NATURPY GLUTENSİZ ÇITIR TOPLAR ( GLUTEN FREE BALLS ) 250 Gr.
Naturpy firması olarak Glutensiz ürünler çölyak ‘lı vatandaşlarımıza özel ürünler üretmeye devam ediyoruz. Çölyak grubu beslenen vatandaşlar glutensiz olarak beslenmek zorundadırlar. Dolayısı ile malesef beslenmek zorunda olduğu gıdalar çok pahalı bizde naturpy firması olarak buna bir son vermek adına özellikle ufak çocuklarımız için çok güzel bir ürün geliştirdik. Naturpy Glutensiz çıtır toplar çocukların çok beğeneceğine eminiz. Sosyal medya üzerinden gelen videolar’da bunun kanıtı sanırım. Çölyak gruplarında facebook üzerinden oldukça güzel ilgi ve alaka görüyoruz. Vatandaşlarımıza bu hizmeti sağladığımız için çok mutluyuz. Nerdeyse maliyetine verdiğimiz bu ürünler gerçekten çölyaklı vatandaşlarımız için bir umut oldu. Çocuklarımızı sevindirebilmek gerçekten bizleri de sevindirmektir.

İçindekiler ; Çikolatalı tahıl toplar; Mısır unu, pirinç unu, beyaz toz şeker, kakao, çikolata (şeker,kakao yağı, peyniraltı suyu tozu, kakao kitlesi, tam yağlı süt tozu, yağsız süt tozu,emülgatör (ayçiçek lestini), aroma verici (vanilya), demineralize peynir altı suyu tozu, bitkisel yağ, tuz, vanilya, şekerli tahıl toplar; pirinç unu, mısır unu, beyaz toz şeker, demineralize peynir altı suyu tozu, bitkisel yağ, tuz, vanilya.

VİTAMİNLER VE MİNERALLER

Vitamin C, Vitamin E, Niasin, Pantotenik Asit, Vitamin B6, Riboflavin B2, Tiamin B1, Folik Asit, Vitamin B12, Kalsiyum ve Demir.

Kaynak: Naturpy Glutensiz Ürünler Doğal Ürünler

Etiketler
Show More

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
film izle film izle